Oldalunkon cookie-kat használunk, hogy még jobban Rád szabhassuk tartalmainkat, karrierlehetőségeinket. Részleteket itt olvashatsz.

A támogatásról részletes információt itt találsz.

  • KarrierIndító
  • Állások
  • Események
  • Cégek
  • Blog
  • Munkaadóknak

Menü

  • KarrierIndító
  • Állások
  • Események
  • Cégek
  • Blog
  • Munkaadóknak
  • Regisztráció
  • Belépés
  • Regisztráció
  • Belépés

Hírek

Budapesten tanulsz tovább? Ingyenes képzést kínálnak

Ingyenes tanulási lehetőség, Képzés
2016. augusztus 12.

Egyetemi tanulmányaikat idén kezdő diákok számára hirdet felvételt a Mathias Corvinus Collegium (MCC). A hagyományos oktatást kiegészítő ingyenes képzésre augusztus 14-ig jelentkezhetnek azok az érdeklődők, akik budapesti egyetemek nappali tagozatán tanulnak tovább.

A Mathias Corvinus Collegium MTI-hez eljuttatott közleménye szerint az egyéves juniorképzés célja, hogy a programban résztvevők tudásbeli különbségeit kiegyenlítve olyan alapot adjon, amelyet a diákok magabiztosan használhatnak későbbi tanulmányaik során.

A képzés nagy hangsúlyt fektet a nyelvi tudás fejlesztésére is, így a felsőfokú nyelvvizsga megszerzéséig az angol nyelv tanulása kötelező. Ez elengedhetetlen ahhoz, hogy az egyetemi képzésben feljebb lépők minden nehézség nélkül hallgassanak idegen nyelvű kurzusokat - írták.

A programra sikeresen bekerülők egyetemi tanulmányaik idejére bentlakási lehetőséget kaphatnak a Gellért-hegyen található Mathias Corvinus Collegiumba. Az MCC egyetemi programjában - a junior évfolyamtól a vezetőképzőig - jelenleg 155 hallgató vesz részt, akik a kurzusokat teljesítve olyan képességekre tesznek szert, amivel a munkaerő-piacon az első néhány évben nagyfokú helyzeti előnnyel rendelkeznek majd.

Juniorképzésünk az egyetemi éveiket frissen kezdő diákoknak nyújt segítséget a karrierjük felé vezető út megalapozásában. A Mathias Corvinus Collegium egyetemi programja háromlépcsős: az egyéves juniorképzés után a második évben indulnak el a kétéves, szakmai elmélyülést biztosító szakirányú képzések. Ezt követik a vezetőképző kurzusok, ahol már hazai és külföldi neves szaktekintélyek előadásait is hallgathatják a diákok.

Jelentkezz augusztus 14-ig!

 

Olvass tovább!

Az első perctől üzletemberektől tanulhatnak

Váltogatják a munkahelyeket a frissen végzettek, csak a nyelvtudás hiányzik

Hogyan segíthet az álláskeresésben a Pokémon Go?

Forrás: Eduline
 
Ajánlom ismerőseimnek Küldés emailben

Ajánlott állások

Lakossági ügyfélkapcsolati tanácsadó-1085 Budapest József krt. 33.
 Budapest
OTP Bank Nyrt.
Credit Control Analyst- German Speaking
 Budapest
bp Finance Business & Technology (FBT)
Adatbázis üzemeltetési gyakornok
 Budapest
OTP Bank Nyrt.
Nemzetközi folyamatfejlesztő gyakornok
 Budapest
OTP Bank Nyrt.
Folyamat- és szervezetfejlesztési gyakornok
 Budapest
OTP Bank Nyrt.
Még több hasonló állás

Közelgő események

OPEN NIGHT - Gyárlátogatás a P&G Budapest gyárában
  2025. június 19.
Összes esemény


@
  • Adatkezelési tájékoztatóban
  • Felhasználási feltételekben
  • GYIK
  • Hirdetési lehetőségek
  • Kapcsolat
  • Copyright © 2025 frissdiplomas.hu

Elfelejtett jelszó
 Profilom

 Beállítások

 Letöltések

 Kilépés